Byggmester Dovland As

Fyll ut e-post eller telefonnummer, så tar vi kontakt med deg!

  • eller
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

BYGGMESTER DOVLAND AS

Ægirsvei 1D
4632 Kristiansand
Tlf: +47 908 35 082
frank@dovland.no

Frank Dovland
Daglig leder

Tlf: +47 908 35 082
frank@dovland.no

Kenneth Jakobsen
Byggmester/Prosjektleder

Tlf: +47 990 04 737
kenneth@dovland.no

Gjermund Bersås
Verneombud

Tlf: +47 900 14 762
gjermund@dovland.no

Anders Olsen
Møbelsnekker

Tlf: 48320840
anders@dovland.no

Morten Nygård
Tillitsmann

Tlf: +47 997 11 648
morten@dovland.no

Beat Friedrich
Tømrer

Tlf: +47 478 85 186
beat@dovland.no

John Eivind Byremo
Tømrer

Tlf: +47 921 42 000
john@dovland.no

Daniel Skotnes
Tømrer

Tlf: +47 479 25 112
daniel@dovland.no

Jørgen Roland
Tømrer

Tlf: +47 92 85 51 54
jorgen@dovland.no

Per Otto Stenberg
Møbelsnekker

Tlf: +47 911 03 025

John André Olsen
Møbelsnekker

Tlf: +47 451 63 780
andre@dovland.no

Jan Richard Gunnholt
Lærling