Byggmester Dovland As

Kontakt oss

Fyll ut e-post eller telefonnummer, så tar vi kontakt med deg!

  • eller
  • Velg avdeling:
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

BYGGMESTER DOVLAND AS

Ægirsvei 1D
4632 Kristiansand
Tlf: +47 908 35 082
frank@dovland.no

Frank Dovland
Daglig leder

Tlf: 90 83 50 82
frank@dovland.no

Kenneth Jakobsen
Byggmester/Prosjektleder

Tlf: 99 00 47 37
kenneth@dovland.no

Gjermund Bersås
Verneombud

Tlf: 90 01 47 62
gjermund@dovland.no

Anders Olsen
Avdelingsleder Snekkerverksted

Tlf: 48 32 08 40
anders@dovland.no

Morten Nygård
Tillitsmann

Tlf: 99 71 16 48
morten@dovland.no

Beat Friedrich
Tømrer

Tlf: 47 88 51 86
beat@dovland.no

Daniel Skotnes
Tømrer

Tlf: 47 92 51 12
daniel@dovland.no

Lars Sodefjed
Møbelsnekker

Tlf: 99 59 75 85
lars@dovland.no

Simen Skare Torp
Tømrer

Tlf: 47 88 66 36
simen@dovland.no

Thor Erik Bergseth
Tømrer

Tlf: 99 30 46 63
thor@dovland.no

Jan Richard Gunnholt
Tømrer